Categories Menu

Campeonato Nacional Dobles Four-Ball

Inscritos

País

Nombre

LUIS SOTO

MANUEL BAQUERO MENDEZ (Af)

ERNESTO LASCURAIN (Af)

OSCAR J. ACOSTA S. (Af)

SANTIAGO A. AGUIAR D. (Af)

GERARDO J. ALEMANY (Af)

JESUS MANUEL ALVAREZ AVILA (Af)

Ma. ANDREINA BARRETO V. (Af)

JULIO C. BELLO G. (Af)

LEON BENATAR (Af)

SEBASTIAN BRACHO (Af)

PAUL A. BRADLEY R. (Af)

LUIS BRANGER (Af)

ALEXANDER DENNIS BREWER (Af)

NESTOR CAMACARO Jr. (Af)

MIGUEL CAMACHO (Af)

JOSE L. CASTILLO P. (Af)

ANGIE CASTRO (Af)

ALEX CROWTHER (Af)

JUAN GUILLERMO DEGWITZ (Af)

ANGELO DI PIETRO R. (Af)

ALEJANDRO DI PRIETO (Af)

VALMY JESUS DIAZ I. (Af)

FELIX DOMINGUEZ (Af)

FELIX DOMINGUEZ (Af)

NICOLAS DUMIT (Af)

MARIA F. ESPINOZA DE BREWER (Af)

JUAN C. FEBRES C. (Af)

FRANCIS FORNINO BENITEZ (Af)

MICHEL FRANK (Af)

CRISTINA ELENA GALBAN (Af)

IVAN J. GALBAN (Af)

LUIS GALEANO (Af)

Armando Garcia (Af)

MAURY GEDALY (Af)

VANESSA GILLY (Af)

FRANCISCO GOMEZ B. (Af)

MAICO GRILLO BARRIOS (Af)

ROLANDO GUERRA (Af)

LUIS JOSE GUERRA G. (Af)

MICHELLE S GUERRA LANDA (Af)

HECTOR J. GUEVARA (Af)

JUAN GUILLERMO HEDDERICH (Af)

CARLOS L. HERNANDEZ C. (Af)

DIEGO A. HERRERA CH. (Af)

ERIC HOLCZER (Af)

SHARON HOLCZER (Af)

RUBEN HUIZA (Af)

JESUS O. IBARRA D. (Af)

VIBEKE C. IRAZABAL A. (Af)

JUAN ANDRES KRUMINS B. (Af)

JUAN KRUMINS HATGIS (Af)

CARLOS A. LARA L. (Af)

IAKI LARRAAGA OJER (Af)

CARLOS LASCURAIN (Af)

HUGO N. LAZARDE F. (Af)

HUGO N. LAZARDE JR. (Af)

ANGEL K. LENCE M. (Af)

FEDERICO LIZARRAGA (Af)

MIGUEL A. LLAMOZA O. (Af)

JESUS LOIS CORTINAS (Af)

ALEJANDRO MACHADO (Af)

LUIS JESUS MAGGI U. (Af)

ELVIS MALAVE (Af)

JUAN A. MANCERA B. (Af)

AUGUSTO MANZO GIORDANO (Af)

MANUEL MARCANO JR. (Af)

LUIS A. MARQUES MIJARES (Af)

MIGUEL A. MARTINEZ (Af)

ERNESTO MARTINEZ JR. (Af)

DAVID MELENDEZ (Af)

RICARDO MENDEZ (Af)

MERCEDES DE MENDOZA (Af)

STEVEN MISHKIN (Af)

RICARDO MORANTES (Af)

LUIS FERNANDO MURO (Af)

LUIS FERNANDO MURO (Af)

LUIS ENRIQUE MURO (Af)

LUIS F. MURO M. (Af)

DIEGO NAPOLI LAPENDA (Af)

DIEGO A. NEIRA (Af)

JESUS A. NEIRA (Af)

MARIA F. NEIRA A. (Af)

MARIELA C. NUEZ F. (Af)

MARIA F. NUEZ F. (Af)

FRANKNIR PAEZ DIAZ (Af)

VICENTE PALMARINI (Af)

RICARDO PARRA HERNANDEZ (Af)

VIRGILIO I. PAZ VALDES (Af)

ANDRES E. PEA I. (Af)

CLAUDIA PERAZZO A. (Af)

ALEXANDER PEREZ (Af)

CARLOS A. PEREZ A. (Af)

ERICK GABRIEL PEREZ N. (Af)

CLAUDIO M. PETRINI L. (Af)

ALEXIS A. PINO C. (Af)

JULIO PINTO (Af)

EZEQUIEL PRIETO R. (Af)

GUILLERMO PRINCE (Af)

SANTIAGO QUINTERO (Af)

SAMUEL RACHED P. (Af)

RAFAEL RAMIREZ (Af)

JOSE MIGUEL RAMIREZ C. (Af)

ALFREDO A. RIOS ALEMAN (Af)

ANTONIO RODRIGUEZ (Af)

OTTO RODRIGUEZ (Af)

PAUL ANDRES ROMERO SABATINO (Af)

ANDRES A. RONCAYOLO B. (Af)

FRANCISCO SANTIAGO MONTEVERDE (Af)

JUAN B. SANZ A. (Af)

ALEJANDRO SEQUEIRA U. (Af)

HERMAN SHADAH (Af)

LUIS SOTO G. (Af)

ANA V. SOTO R. (Af)

ALEJANDRO TORRES RAVAGO (Af)

LUIS TRABUCCO BRUSCHETTI (Af)

DANIEL TUA (Af)

DUMAS DANIEL TUA (Af)

MARINO VACCARI A. (Af)

RAFAEL E. VEGAS (Af)

EDUARDO WALLIS B. (Af)

EDUARDO WALLIS O. (Af)

DANIEL WOGINIAK R. (Af)

SAHARA E. ZAFRA C. (Af)

OSCAR ZAMORA GRISANTI (Af)

EZEQUIEL ZAMORA JR. (Af)

EDGAR ZEA M. (Af)

Total: 127

Share This